preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Matija Antun Relković" Davor

Login
Kada zvono zvoni ?

1. sat: 07:30 - 08:15
2. sat: 08:20 - 09:05
3. sat: 09:15 - 10:00
4. sat: 10:10 - 10:55
5. sat: 11:00 - 11:45
6. sat: 11:50 - 12:35
7. sat: 12:40 - 13:25
8. sat: 13:30 - 14:15

Kalendar
« Studeni 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Školski list

 

Školska prehrana

Tražilica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 13. 10. 2010.

Ukupno: 465797
Ovaj tjedan: 171
Danas: 1
Raspored informacija
Raspored prijema roditelja
Administrator / datum: 26. 9. 2014. 10:07

Osnovna škola „Matija Antun Relković“, Davor

Školska godina 2018./2019.

 

RASPORED PRIJEMA RODITELJA

INFORMACIJE RAZREDNIKA                                                                                                                                            INFORMACIJE PREDMETNIH UČITELJA

RO

Dan u tjednu

Vrijeme

Razrednik/ca

 

Ime i prezime predmetnog učitelja i predmet

Dan u tjednu

Vrijeme

I.a

Ponedjeljak

14:15-15:00

K. Šimunović

 

V. Buček   (EJ)

Utorak

8:15-9:05

I.b

Utorak

13:30-14:15

Ž. Knežević

 

D. Vrgoč  (INF)

Srijeda

11:00-11:45

II.a

Četvrtak

14:15-15:00

S. Kovačić

 

M. Matošević  (TK)

Četvrtak

14:20-15:05

III.a

Četvrtak

13:30-14:15

A.Balunović

 

K. Simić  (GEO)

Srijeda

11:00-11:45

IV.a

Srijeda

14:20-15:05

K. Sudić

 

D.Grašar  (HJ)

Srijeda

8:20-9:05

IV.b

Utorak

13:30-14:15

Z. Šmit

 

M. Kečkiš  (MAT)

Ponedjeljak

8:20-9:05

V.a

Utorak

9:15-10:00

D. Grašar

 

D. Gomerčić (FIZ)

Utorak

11:00-11-45

V.b

Ponedjeljak

11:00-11:45

LJ. Furić

 

L. Jellinić  (EJ+ NJ)

Srijeda

13:30-14:15

VI.a

Četvrtak

11:50-12:35

V. Franić

 

D.Gorički  (NJ)

Srijeda

9:15-10:00

VI.b

Srijeda

10:10-10:55

K. Simić

 

M. Bjelobrk Kovačević  (NJ)

Srijeda

8:20-9:05

VII.a

Srijeda

12:40-13:25

M. Matošević

 

J. Pereglin  (HJ)

Utorak

11:00-11:45

VII.b

Ponedjeljak

9:15-10:00

D. Vrgoč

 

S. Kečkiš  (POV)

POnedjeljak

11:50-12:35

VIII.a

Srijeda

10:10-10:55

J. Pereglin

 

J. Mihić  (BIO+PR)

Četvrtak

10:10-10:55

VIII.b

Utorak

8:20-9:05

M. Paunov

 

V. Franić  (MAT)

Petak

11:00-11:45

 

 

 

 

 

  (PR)

Petak

9:15-10:00

II. /III.

Petak

11:00-11:45

M. Ostojić

 

 (KEM)

Četvrtak

11:00-11:45

I. /IV.

Petak

11:00-11:45

M. Rebrača

 

M. Paunov (TZK)

Četvrtak

10:10-10:55

 

 

 

 

 

 

 

 

Raspored informacija vrijedi od 21.9. 2018.                                                                               


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju