preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Matija Antun Relković" Davor

Login
Kada zvono zvoni ?

Prva smjena

1. sat: 07:30 - 08:15
2. sat: 08:20 - 09:05
3. sat: 09::15 - 10:00
4. sat: 10:10 - 10:55
5. sat: 11:00 - 11:45
6. sat: 11:50- 12:35
7. sat: 12:40 - 13:25

Druga smjena

1. sat: 13:30- 14:15

2. sat: 14:20 - 15:05

3. sat: 15:15 - 16:00

4. sat: 16:05 - 16:50

5. sat: 16:55  - 17:40

 

Virtualna knjižnica naše škole

Poveznica na knjižnicu: http://sites.google.com/view/virtualna-knjiznica-davor

 

Korisni linkovi
Lista linkova je prazna
Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Školski list

 

Školska prehrana

Učenički Radovi
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Tražilica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 13. 10. 2010.

Ukupno: 536087
Ovaj tjedan: 252
Danas: 117
Raspored informacija
RASPORED INFORMACIJA RAZREDNIKA I PREDMETNIH UČITELJA
Davor Vrgoč / datum: 6. 10. 2020. 19:56

INFORMACIJE RAZREDNIKA                                                                                                          

RO

Dan u tjednu

Vrijeme

Razrednik/ca

I.a

Srijeda

14:00-14:45

M.Pišonić

II.a

Ponedjeljak

16:40-17:25

D. Vidošić Rapić

III.a

Utorak

14:00-14:45

M. Ostojić

III.b

Ponedjeljak

16:35-17:20

Ž. Knežević

IV.a

Srijeda

13:15-14:00

S. Kovačić

V.a

Ponedjeljak

8:20-9:05

T. Grbeš

V.b

Četvrtak

10:10-10:55

M. Matošević

VI.a

Utorak

10:10-10:55

J. Pereglin

VI.b

Petak

9:15-10:00

S. Kečkiš

VII.a

Četvrtak

11:00-11:45

D. Grašar

VII.b

Utorak

9:15-10:00

LJ. Furić

VIII.a

Petak

10:10-10:55

V. Franić

VIII.b

Utorak

12:45-13:35

K. Simić

 

 

 

 

PŠ ORUBICA

I. /II.

Ponedjeljak

10:10-10:55

I.Bilić

III. /IV.

Utorak

11:50-12:35

M.Rebrača

 

 

 

 

 

INFORMACIJE PREDMETNIH UČITELJA

 

Ime i prezime predmetnog učitelja i predmet

Dan u tjednu

Vrijeme

V. Buček   (EJ)

Ponedjeljak

11:00-11:45

D. Vrgoč  (INF)

Ponedjeljak

9:15-10:00

M. Matošević  (TK)

Četvrtak

8:20-9:05

K. Simić  (GEO)

Ponedjeljak

9:15-10:00

D.Grašar  (HJ)

Srijeda

8:20-9:05

M. Marjanović (TZK)

Utorak

11:00-11:45

J. Akmačić (FIZ)

Četvrtak

11:00-11:45

L. Jellinić  (EJ+ NJ)

Ponedjeljak

10:10-10:55

T. Grbeš  (VJ+NJ)

Ponedjeljak

9:15-10:00

LJ. Furić (VJ)

Utorak

10:15-11:00

J. Pereglin  (HJ)

Srijeda

10:10-10:55

S. Kečkiš  (POV)

Petak

9:15-10:00

J. Mihić  (BIO+PR)

Ponedjeljak

9:15-10:00

V. Franić  (MAT+PR+NJ)

Četvrtak

9:15-10:00

R. Grgić (GK)

Četvrtak

9:15-10:00

T. Zakarić (KEM)

Utorak

9:15-10:00

M. Paunov (TZK)

Srijeda

9:15-10:00

J. Matošević (LK)

Petak

9:15-10:00

 

U Davoru, 5. listopada 2020. godine                      


[OPŠIRNIJE]



INFORMACIJE PREDMETNIH UČITELJA
Davor Vrgoč / datum: 2. 10. 2019. 11:50

Ime i prezime predmetnog učitelja i predmet

Dan u tjednu

Vrijeme

V. Buček   (EJ)

Utorak

9:20-10:05

D. Vrgoč  (INF)

Petak

9:20-10:05

M. Matošević  (TK)

Ponedjeljak

14:35-15:15

K. Simić  (GEO)

Četvrtak

11:10-11:55

D.Grašar  (HJ)

Srijeda

8:20-9:05

M. Kečkiš  (MAT)

Ponedjeljak

10:20-11:05

J. Akmačić (FIZ)

Četvrtak

12:00-12:45

L. Jellinić  (EJ+ NJ)

Utorak

9:20-10:05

T. Grbeš  (VJ)

Srijeda

11:10-11:55

M. Bjelobrk Kovačević  (NJ)

Utorak

11:10-11:55

J. Pereglin  (HJ)

Utorak

8:20-9:05

S. Kečkiš  (POV)

Petak

10:20-11:05

J. Mihić  (BIO+PR)

Četvrtak

10:20-11:05

V. Franić  (MAT+PR)

Srijeda/Četvrtak

9:20-10:05

R. Grgić (GK)

Četvrtak

9:20-10:05

T. Zakarić (KEM)

Petak

12:45-13:30

M. Paunov (TZK)

Srijeda

10:20-11:05

J. Matošević (LK)

Petak

12:00-12:45

M. Marjanović (TZK)

Petak

8:20-9:05

LJ. Furić (VJ)

Ponedjeljak

11:10-12:00


[OPŠIRNIJE]



RASPORED PRIJEMA RODITELJA
Davor Vrgoč / datum: 2. 10. 2019. 11:48

Osnovna škola „Matija Antun Relković“, Davor

Školska godina 2019./2020.

RASPORED PRIJEMA RODITELJA

INFORMACIJE RAZREDNIKA                                                                                                          

RO

Dan u tjednu

Vrijeme

Razrednik/ca

I.a

Četvrtak

13:45-14:30

Z. Šmit

II.a

Petak

10:20-11:05

M. Ostojić

II.b

Utorak

13:45-14:30

Ž. Knežević

III.a

Ponedjeljak

13:45-14:30

S. Kovačić

IV.a

Četvrtak

13:45-14:30

M. Pišonić

V.a

Ponedjeljak

11:10-11:55

J. Pereglin

V.b

Ponedjeljak

8:20-9:05

M. Paunov

VI.a

Ponedjeljak

9:20-10:05

D. Grašar

VI.b

Ponedjeljak

11:10-12:00

LJ. Furić

VII.a

Utorak

10:20-11:05

V. Franić

VII.b

Četvrtak

10:20-11:05

K. Simić

VIII.a

Srijeda

11:10-11:55

M. Matošević

VIII.b

Srijeda

9:20-10:05

D. Vrgoč

 

 

 

 

PŠ ORUBICA

II. /III.

Petak

11:00-11:45

M.Rebrača

I. /IV.

Petak

11:00-11:45

I.Bilić


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju